Atviras Klaipėdos miesto įmonių naktinis tinklinio turnyras APELSINAS CUP – I etapas – 2023.06.16

Paplūdimio tinklinio aistros - iki sutemų

Tinklinio turnyrų maratonas jau persikėlė į paplūdimį - Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne vyko pirmasis vasaros naktinio įmonių turnyro „Apelsinas Cup“ etapas. Fantastiškas oras, geros emocijos, draugiška atmosfera ir kovos, pasibaigusios tik po vidurnakčio - tai praūžusio turnyro akcentai.

Įmonių tinklinio turnyrai savaitgalį vyksta vakarais ir dažnai baigiasi po vidurnakčio. „Pasportuojame ir pasilinksminame. Propaguojame sveiką gyvenimo būdą“, - sakė organizatoriai. Kitas naktinis įmonių turnyras „Apelsinas Cup“ planuojamas liepos 7 dieną. Pasak organizatorių, panašūs turnyrai suartina įmonių darbuotojai ir padeda skiepyti vienybės, bendro supratimo ir draugiškumo jausmą, atsiranda didesnis tarpusavio pasitikėjimas vieni kitais. Mūsų tikslas - suburti įmonės darbuotojus ir skatinti leisti daugiau laiko kartu ne tik darbe, bet ir sportuojant. Juk tai - geriausios emocijos ir nepakartojamas laikas", - pabrėžė tinklinio turnyrą organizavę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

Jie akcentavo ir tai, kad sportas bei geros emocijos naudingos sveikatai. „Tai tarsi vitaminų pliūpsnis. Sveikata - mūsų didžiausias turtas ir didžiausia vertybė, o sportas ir aktyvus laisvalaikis - geriausias vaistas nuo ligų ir blogos nuotaikos“, - teigė Inga ir Andrius Dumbauskai.

Šią vasarą Klaipėdos pliažo tinklinio klubas vėl organizuos renginius „Paplūdimio tinklinis kitaip“, kur supažindins pajūrio poilsiautojus ir miestelėnus su paplūdimio tinkliniu, pamokys žaisti, organizuos daug įdomių netradicinių paplūdimio tinklinio žaidimų bei skatins žmones aktyviai leisti laisvalaikį pajūryje.

I etapas KBC įrengtame Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne planuojamas jau birželio 18 dieną (sekmadienį) nuo 12 iki 15 val.

„Smagus laikas garanatuotas. O dar laukia ir įdomios veiklos bei medalių ir dovanėlių lietus. Kas gali būti geriau, nei smagus sekmadienio laikas prie jūros“, - kvietė visus klaipėdiečius į renginį I. Dumbauskienė.

I - etapo nugalėtojų akcentai

Tarp A lygio komandų triumfavo VšĮ „Judėti smagu“, antrąją vietą iškovojo turnyro šeimininkai - KBC komandos atstovai, trečiąją - „4Rent“ darbuotojai.

Tarp B lygio komandų geriausiai sekėsi „Klaipėdos naftos“ atstovams, antrąją vietą iškovojo „Makrima“, treti liko „Dekstos“ komandos nariai.

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vadovai Inga ir Andrius Dumbauskai panašius turnyrus organizuoja nuolat ir pabrėžia, jog žmonėms svarbu judėti, sportuoti ir drauge linksmai leisti laiką.

Kitas naktinis įmonių turnyras „Apelsinas Cup“ planuojamas liepos 7 dieną.