2019 birželio 29d. vyko tarptautinis moterų paplūdimio tinklinio turnyras "Amber Cup". Tokio pobūdžio turnyras surengtas pirmą kartą Lietuvos istorijoje, kuriame dalyvavo profesionalios ir žinomos paplūdimio tinklininkės iš Ispanijos, Austrijos, Izraelio, Čekijos, Suomijos, Ukrainos ir kt. šalių.

Turnyras išskirtinis tuo, jog surengtas pačioje Klaipėdos miesto širdyje "Anikės aikštėje" tuo tik patvirtindamas Lietuvos uostamiesčio vardą. Aikštė buvo užpildyta smėliu su įrengtomis 400 vietų tribūnomis, kurios beveik viso turnyro metu buvo užpildytos bei visa aikštė susirinkusių žiūrovų. O tinklininkės dovanojo nuostabų reginį ir demonstravo solidų žaidimą aikštėje.

"Kredito Garantas" buvo pagrindinio prizinio fondo 5000EUR steigėjas. Reikia atiduoti duoklę ir vienai žinomiausių Klaipėdos paplūdimio tinklininkių Ievai Dumbauskaitei, kuri padėjo sukviesti ir suorganizuoti profesionalių sportininkių atvykimą į Klaipėdą.

Dar viena mažųjų žaidėjų karta! Linksmos akimirkos iš apsilankymo KBC aikštyne.

Image

Mūsų klubo narė Ieva Dumbauskaitė šiemet t.y. 2018 kovo mėn. tapo Europos Čempione! Ji pirmą kartą Lietuvos istorijoje - laimėjo Europos sniego tinklinio (Snow Volleyball) čempionatą, kuris vyko Austrijos slidinėjimo kurorte - Flachau.

Čempionate dalyvavo komandos iš 20 skirtingų Europos šalių po 24 moterų ir vyrų komandas. Daugiau čempionato įspūdžių ir akimirkų užfiksuota galerijoje...

Image