Europos sniego paplūdimio tinklinio čempionatas 2018

Europos sniego paplūdimio čempionatas 2018

Istorinis momentas Austrijos Alpių apsuptyje, Salzburgo Snigo Arena padovanojo įspūdingą reginį - tai CEV Europos sniego paplūdimio tinklinio čempionatą, kuris įvyko pirmą kartą apskritai istorijoje. Turnyre dalyvavo 24 komandos iš 18 skirtingų šalių, kurio aukščiausius laurus nusinešė būtent Lietuvos tinklinio atstovės Ieva Dumbauskaite ir Monika Povilaitytė parsiveždamos auksą.

Ši Austrijos kurorto arena tapo sniego paplūdimio lopšiu ir pačio sporto atsiradimu. Truko ištisas dešimtmetis, kol ši idėja realizavosi visu savo grožiu padovanodama neišdildomus įspūdžius ir emocijas. CEV prezdentas Aleksandar Boričić pakomentavo, " Mes skleidėme tinklinio ir paplūdimio tinklinio idėją daugelį metų ir dabar turime istorinę progą pranešti apie dar vieną sporto būdą - tai sniego paplūdimio tinklinis, kurį iš tikrųjų gali žaisti visi žmonės nepriklausomai nuo tautybės 365 dienas per metus. Tikimės, kad šis pritaikytas modelis visokeriopai pasitarnaus ir tikimės kitos tarptautinės federacijos paseks šiuo pavyzdžiu.".

Renginys susilaukė įspūdingo atgarsio ir šimtai tūkstančių žmonių gyvai stebėjo renginį, kuris buvo transliuojamas "#SnowTime daily show" remiamas CEV ir daugiau nei 19 šalių TV kanalai taip pat rodė čempionato kovas ir akimirkas. Renginio lygis buvo aukščiausio lygio, nes tikrai ne kasdien turime galimybę pamatyti paplūdimio tinklininkus žaidžiančius ant sniego pirmą kartą istorijoje.

Išskirtinės čempionato akimirkos užfiksuotos nuotraukose ir lietuvaičių triumfas Europos sniego paplūdimio čempionate.