Paplūdimio tinklinio žiemos šeimų turnyras DROGAS 3×3 – I etapas – 2023.02.05

Šeimų paplūdimio tinklinio turnyre - 12 komandų

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, su azartiškomis kovomis ir gera nuotaika praskriejo tradicinis „Drogas“ šeimų 3x3 paplūdimio tinklinio turnyras.

Turnyras pasižymėjo komandų gausa - varžėsi 12 komandų ne tik iš Klaipėdos, bet ir įvairių Lietuvos miestų.

„Dalis nuolat dalyvaujančių šeimų šįkart negalėjo atvykti, tačiau labai džiaugiamės, jog jungiasi vis daugiau naujų šeimų ir renkasi smagų šeimos laiką sportuojant kartu ir kaupiant puikų geros nuotaikos ir prisiminų bagažą“, - pasidžiaugė renginio organizatoriai Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Ir pridūrė: „Kas gali būti smagiau, nei puikus ir sportiškas laikas su šeima?“

I - etapo nugalėtojai ir draugystė

Tarp A lygio komandų triumfavo svečiai iš Kauno - Kurkliečių šeimyna. Antrąją vietą iškovojo Jociai iš Gargždų, trečiąją - Tiškai iš Klaipėdos.

Tarp B lygio dalyvių visi prizininkai klaipėdiečiai: pirmi - Diržauskai, antri - Velykiai, treti - Danuliai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti „Drogo“ dovanomis.

Dalyviai žaisdami pasijuto tarsi egzotiškame paplūdimyje - KBC įrengtame smėlio aikštyne sienos išpuoštos palmių vaizdas, o dalyviai žaidžia ant šildomo smėlio.

„Šeimų turnyrus pradėjome organizuoti prieš kelerius metus ir tai pasiteisino. Juk nebūtinai tinklinį gali žaisti tik tinklininkai! Tai - smagus laiko praleidimas su šeima. Juk svarbu ne tik rezultatas, bet ir puikios emocijos ir šeimos vienybės, artumo jausmas“, - sakė renginio organizatoriai Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Jie nuolat bando skiepyti meilę sportui ir propaguoja šeimos vertybes.

„Nuolat klaipėdiečiams ir miesto svečiams kartojame: sportuokime šeimomis ir būkime sveiki bei energingi. Juk šeima yra pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė. Ir ją privalo puoselėti kiekvienas. Šeima - tai mes. Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens valstybėje, tuo ji bus stipresnė“, - pabrėžė Andrius ir Inga Dumbauskai.

Tinklinio aikštyne virė atkaklios ir azartiškos kovos, o po jų šeimos draugiškai bendravo ir aptarė turnyro rezultatus bei smagiausias akimirkas.

Kitas „Drogas“ šeimų 3x3 paplūdimio tinklinio turnyras Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame smėlio aikštyne planuojamas jau kovo mėnesį.