Vasaros paplūdimio tinklinio įmonių turnyras

Klaipėdos įmonių „Eola Cup“ paplūdimio tinklinio turnyre jėgas išbandė net 20 komandų

Baigėsi Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne beveik visą vasarą vykęs naktinis Klaipėdos įmonių „Eola Cup“ paplūdimio tinklinio turnyras. Tiek trečiajame etape, tiek bendroje visų etapų komandų įskaitoje triumfavo „Hidrostatybos“ komanda.

Turnyras auga

Absoliutūs nugalėtojai paaiškėjo susumavus 2 geriausius rezultatus. Trečiajame etape antrosios vietos taurę iškovojo „Profine Baltic“ ekipa, bronzos medaliai atiteko „Modo interios“ komandai. Arti apdovanojimų - ketvirti - liko „Dragūnas 2“ atstovai.

Pasak turnyro organizatorių Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovų Andriaus ir Ingos Dumbauskų, tai sparčiausiai tobulėjanti komanda.

„Džiugu, kad turnyras kasmet auga ir tampa vis populiaresnis. Tai tampa savotišku laisvalaikio praleidimo būdu. Svarbu gerai praleisti laiką ir pajudėti“, - sakė vienas iš turnyro idėjos autorių Žilvinas Skečionis.

Jis pasidžiaugė, kad šiemet įmonių turnyras buvo itin azartiškas, tačiau kupinas draugiškų kovų.

Tinklinio dvikovos vyko net ir nusileidus saulei

Nugalėtojus ir visus dalyvius lydėjo fejerverkų lietus, didžėjaus muzika, BBQ, fantastiškas oras, nepakartojamas saulėlydis ir išskirtiniai Klaipėdos pliažo tinklinio klubo prizai. Be to, visi turnyro dalyviai buvo vaišinami didžiulėmis „Pepe“ picomis.

„Turnyrą organizuojame trečius metus ir šiemet jis buvo pats masiškiausias. Džiugu, kad žmonės neišsigando viruso ir aktyviai dalyvavo. Paplūdimio tinklinis - populiari sporto šaka. Didelį darbą, suvienijant miesto ir sporto bendruomenę, atlieka Inga Dumbauskienė. Panašūs turnyrai - labai reikalingi“, - pabrėžė Ž. Skečionis.

Ragina burtis šeimas

Jau rugpjūčio 30 dieną (sekmadienį) Antrosios Melnragės tinklinio aikštyne planuojamas dar vienas itin svarbus renginys - atviras Klaipėdos 3x3 šeimų paplūdimio tinklinio turnyro etapas.

„Į šį turnyrą siūlome įsitraukti Klaipėdos ir viso Klaipėdos regiono šeimas. Juk nebūtinai tinklinį gali žaisti tik tinklininkai! Tai - smagus laiko praleidimas su šeima. Juk svarbu ne tik rezultatas, bet ir puikios emocijos ir šeimos vienybės, artumo jausmas“, - įsitikinę renginio organizatoriai.

Turnyre gali dalyvauti visi: suaugę, vaikai, broliai, seserys, tėvai, mamos ir t. t. Be apribojimų.

„Sportuokime šeimomis ir būkime sveiki bei energingi. Juk šeima yra pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė. Ir ją privalo puoselėti kiekvienas. Šeima - tai mes. Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens valstybėje, tuo ji bus stipresnė„, - sakė Andrius ir Inga Dumbauskai.